Dit sexy kostuum van een flower power hippie uit de jaren 70 bestaat uit een bovenstuk met lange wijde mouwen met kleurrijke prints. Een zongele broek met olifantenpijpen geeft dit kostuum een mooi effect (haarband en schoenen niet meegeleverd). Dit psychedelisch kostuum is ideaal om de 'flower power' jaren opnieuw te beleven tijdens een themafeestje of voor een ander verkleedfeest.
*Door nationale feestdagen en vakanties, kunnen de levertijden afwijken. Bekijk de actuele leveringstijden in het winkelmandje. Dit zijn verwachte aflevermomenten en dus nooit met 100% te garanderen.
Voor meer informatie en voor de tarieven, klik hier.
Voeg a.u.b uw emailadres in!Uw e-mailadres is onjuist.U dient het onderstaande vakje aan te vinken om u te abonneren op onze nieuwsbrief!Accepteer alstublieft het privacybeleid