Dit piratenzwaard voor volwassenen is ongeveer 61 cm lang. Het heeft een goudkleurig handvat met staaleffect, versierd met een ''imitatieleer'' patroon.
Op de onderkant van het zwaard is een doodskop te vinden in machiavellistische stijl. Het lemmet is versierd met zwarte patronen. Dit zwaard is ideaal voor een piratenkostuum tijdens carnaval.
*Door nationale feestdagen en vakanties, kunnen de levertijden afwijken. Bekijk de actuele leveringstijden in het winkelmandje. Dit zijn verwachte aflevermomenten en dus nooit met 100% te garanderen.
Voor meer informatie en voor de tarieven, klik hier.
Voeg a.u.b uw emailadres in!Uw e-mailadres is onjuist.U dient het onderstaande vakje aan te vinken om u te abonneren op onze nieuwsbrief!Accepteer alstublieft het privacybeleid