Ditmiddeleeuwse krijgerskostuumis voor vrouwen. Het bevat een jurk en een paar manchetten (speer en panty niet inbegrepen).
De jurk is kort en mouwloos. Het is gemaakt van zwarte fluweelachtige stof met mooie zilveren randen en een nepriem met tabberd is op de jurk genaaid. Op de schouders en heupen zijn ook imitatie maliënkolders genaaid.
Ditmiddeleeuwse krijgerskostuum is perfect voor verkleedkleding feestje bij middeleeuws thema of voor Carnaval.
*Door nationale feestdagen en vakanties, kunnen de levertijden afwijken. Bekijk de actuele leveringstijden in het winkelmandje. Dit zijn verwachte aflevermomenten en dus nooit met 100% te garanderen.
Voor meer informatie en voor de tarieven, klik hier.
Voeg a.u.b uw emailadres in!Uw e-mailadres is onjuist.U dient het onderstaande vakje aan te vinken om u te abonneren op onze nieuwsbrief!Accepteer alstublieft het privacybeleid