Een prachtige kerstdecoratie voor een gezellige sfeer!
Deze decoratie, gemaakt van hout, heeft een lengte van 44 cm en een hoogte van 22 cm.
Het illustreert het woord "Noël" op creatieve wijze: de letter O heeft de vorm van een kabelbaan met een sneeuwpop erin. De toevoeging van kleine dennenbomen en kunstsneeuw op de letters roept onmiddellijk de charme van een winterchalet op.
Het apparaat bevat meerdere LED's die worden gevoed door 2 AA-batterijen (niet inbegrepen). Creëer een warme omgeving voor uw kerstfeesten met deze originele lichtdecoratie.
*Door nationale feestdagen en vakanties, kunnen de levertijden afwijken. Bekijk de actuele leveringstijden in het winkelmandje. Dit zijn verwachte aflevermomenten en dus nooit met 100% te garanderen.
Voor meer informatie en voor de tarieven, klik hier.
Voeg a.u.b uw emailadres in!Uw e-mailadres is onjuist.U dient het onderstaande vakje aan te vinken om u te abonneren op onze nieuwsbrief!Accepteer alstublieft het privacybeleid