Deze zwarte Mexicaanse snor voor volwassenen is het perfecte accessoire om een sombrero- en poncho-look authentiek af te maken.
Hij is zelfklevend, eenvoudig direct op de huid te bevestigen en neemt een dikke, gebogen vorm aan die typisch is voor traditionele Mexicaanse karakters.
Ideaal voor een thema-avond, een carnaval of een bandido-kostuum, deze snor geeft de finishing touch met humor en karakter.
*Door nationale feestdagen en vakanties, kunnen de levertijden afwijken. Bekijk de actuele leveringstijden in het winkelmandje. Dit zijn verwachte aflevermomenten en dus nooit met 100% te garanderen.
Voor meer informatie en voor de tarieven, klik hier.
Voeg a.u.b uw emailadres in!Uw e-mailadres is onjuist.U dient het onderstaande vakje aan te vinken om u te abonneren op onze nieuwsbrief!Accepteer alstublieft het privacybeleid