Jaren 20 en 30 kleding
Leuk de jaren 20, romantisch en deftig, dames met sigarettenhouders, grote hoeden met veren, mannen in geruite pakken en bolhoeden. Lange zwarte handschoenen, dandy wandelstokken en natuurlijk toneel, dit is allemaal de Charleston jaren. Onder andere de haarbanden met veren in verschillende kleuren zijn erg in trek. Bent u op zoek naar
jaren 20 kleding voor uw volgend themafeest? Bekijk nu onze grote collectie van verkleedkleding op het thema van de retro jaren. Korte jurkjes met franjes, sigarettenhouders, haarbanden met veren, prachtig kantwerk details en nog vele andere kleine retro afwerkingen! Onze enorme collectie op het thema van
Charleston en Jaren 20 kleding zal u zeker verassen! Voor haar en hem kunt u ook
goedkope koppelkostuums vinden op het thema van de retro jaren! Geen aarzel, al onze producten zijn direct op voorraad en leverbaar in een paar dagen bij u thuis!
Charleston carnavalskleding
Met jaren 20 kleding bedoelen wij echt
Charleston carnavalskleding en andere gangster kostuums. Voor uw gangster avonden, poker en cabaret hebben wij alle benodigdheden! Denk bijvoorbeeld aan een stoere gangster hoed, een sigaar of een wijnfles om helemaal stijlvol in het thema verkleed te kunnen gaan. Rokende dames dansend met veren boa's, of een piano zweertje in een saloon: This is Charleston!. Charlie Chaplin is het bekendste figuur uit die jaren en blijft ook erg populair voor iedereen, al dansend en gekken bekend trekkend blijft hij ons laten lachen. Als jij ook op zoek bent naar verkleed ideeën, moet je bij het thema jaren 20' & 30' komen kijken. De mooiste, meest originele en
goedkope carnavalskleding kunt u vinden op Vegaoo.nl! Onze collectie van jaren 20 kleding met bijpassende accessoires zal perfect geschikt zijn voor uw charleston themafeest.
Accessoires, hoeden en pruiken
Om u totaal te verkleden in een jaren 20 of 30 personage, bieden wij bijpassende accessoires zoals hoeden, pruiken en maskers. Zo is het voor dames heel leuk om een minihoedje te dragen met een bijpassend half maskertje en boa, of een mooi parelmoer kleurige parelketting, netkousen en zwart kanten handschoentjes. Voor mannen hebben we hoge hoeden en bolhoeden, witte overschoenen en een scala aan nep snorren. Wij hebben ook grappige outfits zoals een opblaasbare gangster kleding of een Gomez, van de familie Addams carnavalskostuum! Met Vegaoo.nl weet u met zekerheid dat niet alle mensen van het feest hetzelfde kostuum zullen hebben! Onze unieke collectie van jaren 20 kleding is geschikt voor de gehele familie en ook voor kleine budgetten. Voor slechts een paar euro’s kunt u stijlvol in de jaren 20 duiken met onze mooie carnavalskleding voor volwassenen!